NOVINKY

19. července 2021

Rusalka v nové divadelní sezóne

Do Kalendáře byly přidány termíny představení Rusalky v nové divadelní sezóně. Přijďte za českou klasikou do Divadla Na Maninách, vstupenky v prodeji zde.

13. července 2021

Kultura pod hvězdami

Celé léto vystupuje Daniel již pravidelně v rámci projektu Kultura pod hvězdami, který přenáší kulturu do prostředí českých hradů a zámků po celé zemi. Daniel na letních scénách vystupuje v muzikálech Dracula a Kleopatra a také coby Vodník v komorní verzi Dvořákovy opery Rusalka. Na krátkou reportáž z představení Draculy v Boskovicích se můžete podívat zde. Vstupenky na letní představení zde​.

FOTO: Monika Šindelková

30. května 2021

Poděkování Autocentru V-Group

Moc děkujeme kladenskému Autocentru V-Group za skvělé služby a nový vůz značky Peugeot.

18. dubna 2021

Otevřený dopis Bezpečnostnímu centru Evropské hodnoty

Nevládní nezisková politická organizace Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty před nedávnem Dana ve svém reportu označila za jednoho z pěti největších českých dezinformátorů z řad českých celebrit. Dan s tímto označením nesouhlasí, rozhodl se napsat Evropským hodnotám otevřený dopis a požadovat po nich veřejnou omluvu. Znění otevřeného dopisu ke stažení zde.

8. dubna 2021

Pampeliškový koncert - Hrajeme pro seniory

V pátek 16. 4. 2021 Daniel spolu se skvělými kolegy vystoupí v živém streamu z Domova seniorů ve Stráži pod Radhoštěm. Pampeliškový koncert začíná ve 14 hodin.

4. dubna 2021

Daniel podporuje zavřené zoologické zahrady

Daniel vystupuje na několika koncertech na podporu zoologických zahrad v nelehkých dobách uzavření, Online koncert na podporu ZOO Olomouc můžete sledovat 4. dubna 2021 od 16 hodin na FB ZOO Olomouc. Koncert na podporu ZOO Chleby pak 7. dubna 2021 od 19 hodin na FB ZOO Chleby. Budeme moc rádi, když svoji oblíbenou zoologickou zahradu podpoříte v nelehkých dobách i vy.

16. března 2021

Workshopy muzikálového zpěvu v Divadle Na Maninách

Dan se již před časem rozhodl předávat svůj um zájemcům o muzikálový zpěv. V pražském Divadle Na Maninách se od 16. do 18. dubna konají další třídenní workshopy muzikálového zpěvu, ze kterých vzniká nový pořad o českých a zahraničních muzikálech. Více o workshopech a podmínkách účasti se můžete dozvědět zde.

6. ledna 2021

Charitativní koncert na pomoc Alíkovi přeložen na 23. 3. 2021

Charitativní koncert Daniela Hůlky a jeho žáků na pomoc těžce nemocnému Alíkovi byl přeložen na 23. březen 2021. Pevně věříme, že koncert v tomto termínu budeme moci uskutečnit.

Informace o Alíkovi a o tom, jak mu pomoci:

 

Příspěvek na Alíkovi rehabilitace můžete poslat na transparentní konto nadačního fondu Toník dětem 2201510583/2010. Pro pomoc Alíkovi prosím uvádějte variabilní symbol 12.

http://www.forjane.cz/verejnesbirky/ali-asal-207-1/

https://www.fler.cz/asalik

6. prosince 2020

Rozhovor o aktuálních tématech

V pátek 4. 12. byl Dan hostem pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa na TV Barrandov, kde byla řeč především o současné situaci v souvislosti s "pandemií".

Na záznam rozhovoru se můžete podívat zde.

24. listopadu 2020

ONLINE přenos adventního koncertu Daniela Hůlky a Petra Tomečka

Zpříjemněte si jeden z předvánočních večerů a koukněte z pohodlí domova na živý přenos adventního koncertu Daniela Hůlky a Petra Tomečka ve čtvrtek 10. 12. od 18 hodin. Koncert se uskuteční v rámci skvělého kulturního projektu Scéna 2020. 

Výtěžek z koncertu jde na PINTA - Druhá šance, spolek pro opuštěná a týraná zvířata. Pinta – druhá šance je spolek, který pomáhá týraným a opuštěným zvířatům. Je tu pro kočky, psy, koně a exotické papoušky, kteří měli tu smůlu a potkali se s lidskou zlobou, nenávistí a sobectvím. Možnost pomoci spolku zde.

20. listopadu 2020

Kniha "Daniel Hůlka: Diagnóza Blíženec" s podpisem a věnováním

Chcete poznat Danovu lidskou tvář? A máte už doma knihu Daniel Hůlka: Diagnóza Blíženec? Nebo snad znáte někoho, komu by se líbilo najít ji pod stromečkem?

 

Doprodáváme poslední kusy biografické knihy, kterou s Danem formou rozhovoru napsala skvělá spisovatelka a kamarádka Mirka Besserová. Knihu vám zašleme s osobním věnováním a Danovým podpisem.

Knihu si můžete objednat zde.

8. listopadu 2020

Nová města - Turné s Alexandrovci 2022

Turné s Alexandrovci se připravuje na rok 2022. Kromě Prahy a Ostravy se na tento legendární soubor a Dana Hůlku coby hosta budete moci přijít podívat také do Karlových Varů a Českých Budějovic.

2. listopadu 2020

Turné s Alexandrovci přesunuto na rok 2022

Na jaře 2021 měl Daniel vystoupit v několika českých městech spolu s legendárním sborem Alexandrovců. Plánované turné bylo bohužel kvůli covid-19 zrušeno a přesunuto na rok 2022. Zatím jsou známy termíny dvou koncertů v Praze (14. a 15. 5. 2022) a koncertu v Ostravě (22. 5. 2022).

 

Vstupenky zde. Výměnu již zakoupených vstupenek prosím řešte tam, kde jste vstupenky zakoupili.

12. října 2020

Otevřený dopis Daniela Hůlky prezidentovi 

Daniel se rozhodl napsat a zveřejnit otevřený dopis Miloši Zemanovi, prezidentovi České republiky. Dopis ke stažení zde

12. září 2020

Změny v některých termínech představení

V Kalendáři došlo k drobným úpravám termínů divadelních představení (Kat Mydlář, Dracula), ve kterých Dan do konce roku vystoupí. Prosíme vás o pochopení a porozumění - doba pro kulturu není zrovna příznivá, snažíme se s alternacemi domluvit jak se dá tak, aby každý měl maximum možné práce za spoustu zrušených akcí. Moc děkujeme a Daniel se na vás těší v divadle. 

31. července 2020

Známé i méně známé skladby Antonína Dvořáka

Známé i méně známé skladby Antonína Dvořáka v podání sametových mužských hlasů ceněných doma i v zahraničí. Společný koncert Daniela Hůlky a Vladimíra Chmela k poctě jednoho z největších Čechů. Na programu jsou Biblické písně, Cikánské melodie nebo legendární Rusalka, a to v prostředí barokního sálu Michnova letohrádku (vila Amerika) na Novém městě pražském. Umělecký zážitek bude okořeněn povídáním obou umělců o jejich celoživotním setkávání s Dvořákovým dílem. Vstup do expozice Muzea Antonína Dvořáka je zahrnut v ceně vstupenky. Vstupenky zde.

 

8. července 2020

Kleopatra v Brně v říjnu a listopadu

Do kalendáře byly přidány nové termíny v říjnu a listopadu 2020, ve kterých Dan vystoupí jako C​aesar v muzikálu Kleopatra v brněnské Zoner BOBYHALL.

 

2. července 2020

Koncert "Ve jménu Ivety" přesunut na duben 2021

Vzpomínkový koncert k poctě Ivety Bartošové, nazvaný "Ve jménu Ivety", na kterém Daniel spolu s kolegy zazpívá, byl přesunut na 17. duben 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Nové vstupenky do pražské Lucerny je možné zakoupit zde.

 

27. června 2020

Videa z konkurzů do muzikálu Robinson Crusoe

V Divadle Na Maninách proběhly konkurzy do muzikálu Robinson Crusoe. Dan během nich zazpíval ústřední písničku "Šťastný návrat" (video zde) a poskytl několik rozhovorů. ​Rozhovor pro Super.cz ke shlédnutí zde a rozhovor pro Blesk TV zde

Foto: Radek Janda - Musical.cz

 

17. června 2020

Dracula na hradech a zámcích - nový termín!

Dracula v krásném prostředí českých hradů a zámků, to je nezapomenutelný zážitek! Draculu můžete v následujících měsících vidět na zámku v Kroměříži (26. a 27. 6.), na hradě Loket (7. 8.) a na zámku v Třeboni (14. 8.). Nově byl přidán také termín 20. 8., kdy legendární upír přijde zazpívat svůj příběh do zahrad pražského Trojského zámku. Vstupenky zde.

 

14. června 2020

Nové termíny - Muž se železnou maskou

Do kalendáře přibylo pět listopadových termínů muzikálu Muž se železnou maskou, ve kterých Daniel v Divadle Broadway ztvární roli mušketýra Aramise.

4. června 2020

Turné s Alexandrovci v květnu 2021

Je nám potěšením oznámit, že Daniel bude hostem na turné legendárního sboru Alexandrovci v květnu 2021.

Termíny 12 koncertů po celé České republice najdete zde.

2. května 2020

"Miniturné" po domovech seniorů a hospicích

Daniel během třídenního "miniturné" po domovech seniorů a hospicích v Libereckém kraji zazpíval celkem 144 písní. Na píseň  "Nespravedlivý Bůh", z muzikálu Dracula, zaznamenanou 

Českým rozhlasem Liberec, se můžete podívat zde

10. března 2020

Belcanto ve Zlíně

Už jste viděli jedinečné hudební představení Belcanto v opeře a muzikálu? Čtveřice interpretů Tereza Mátlová, Petr Berger, Daniel Hůlka a Vladimír Chmelo vystoupila již ve velkých halách v Brně, Liberci a Pardubicích. Aktuálně byl přidán termín říjnového koncertu ve Zlíně.

Vstupenky zde.

Foto: KVArt Production s. r. o.

19. července 2021

Vánoční koncert

Danův vánoční koncert se uskuteční 15. 12. 2021 od 19h v Divadle Broadway. Na koncert platí vstupenky zakoupené na vánoční koncert, který se měl konat v minulém roce. Vstupenky v prodeji zde.

FOTO: Vojtěch Svoboda

12. července 2021

Benefiční koncert: Vary hrají pro Moravu

Dne 14. 7. od 19:30 vystoupí Dan na benefičním koncertě "Vary hrají pro Moravu" v karlovarském hotelu Thermal. Koncert s Karlovarským symfonickým orchestrem se uskuteční na podporu oblastí zasažených živelnou pohromou na Moravě. Každý návštěvník akce může přímou cestou pomoci zasaženým oblastem. Vstupenky zde.

27. května 2021

Premiéra muzikálu Robinson Crusoe

Plánovaná premiéra muzikálu Robinson Crusoe s Danielem v hlavní roli se uskuteční 16. 9. 2021 v Divadle Na Maninách. Vstupenky v prodeji zde.

17. dubna 2021

Kleopatra v Brně

Do Kalendáře byly přidány podzimní termíny, ve kterých Dan snad bude moci vystoupit jako Caesar v muzikálu Kleopatra v brněnské Zoner BOBYHALL. 

8. dubna 2021

Interpretační kurzy muzikálového zpěvu v Olomouci

Po velmi vydařené účasti na loňském ročníku ProART Festivalu se Dan k tomuto projektu připojí i v tomto roce. Na konci září 2021 povede dvoudenní dílny muzikálového zpěvu v Olomouci. Více informací zde. .

1. dubna 2021

Daniel hostem Týdne podle Jaromíra Soukupa

V úterý 30. 3. 2021 byl Dan hostem pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa na TV Barrandov, kde komentoval aktuální situaci (nejen) v umění. Pořad můžete shlédnout zde (Dan ve studiu cca od 1:09).

15. března 2021

Záznam z benefičního online koncertu

V neděli 14. března Dan spolu s dalšími skvělými kolegy vystoupil na benefičním online koncertě v rámci projektu Scéna2020. Výtěžek z koncertu poputuje nemocnému Lukášovi.Těžká autonehoda mu způsobila vážné poranění mozku a léčba je finančně velmi náročná. Lukášův příběh a možnost, jak na jeho léčbu přispět, najdete zde. Na vydařeném benefičním koncertě kromě Dana vystoupili Radka Fišarová, Petr Tomeček, Bohuš Matuš, Renáta Podlipská, Láďa Spilka, Athina Langoska, Ondřej Bábor a Miroslav Etzler. Záznam koncertu najdete zde.

FOTO: Daniel Schulz

7. prosince 2020

Komorní Rusalka: Dan coby Vodník (nejen) na krásných zámcích

Pevně doufáme, že se v doprovodu klavíru a harfy uskuteční plánovaná premiéra komorního představená Dvořákovy Rusalky 25. 2. 2021 v Trutnově. V letních měsících jsou pak v plánu reprízy na zámcích Sychrov a Mělník. Další jarní a letní termíny tohoto jedinečného představení na českých hradech a zámcích budou postupně přibývat.

28. listopadu 2020

Workshopy muzikálového zpěvu

Věděli jste, že Dan vyučuje muzikálový zpěv? Na leden jsou vypsány dva workshopy muzikálového zpěvu (dle všech aktuálních pravidel), které jsou již téměř zaplněné. Zbývá poslední volné místo na workshopu 1 + jedno místo pro náhradníka. Podmínkou přijetí na workshop je vždy zaslání vámi nazpívané nahrávky.

Podrobnosti + možnost jak se o nově vypsaných termínech workshopů dozvědět najdete zde.

23. listopadu 2020

20 let Divadla Broadway v O2 Aréně

Divadlo Broadway přináší lidem radost už téměř 20 let a chystá velkolepou oslavu. Včera byl zahájen předprodej vstupenek na velkolepý koncert v O2 Aréně "20 let Divadla Broadway - Nejslavnější české muzikály", který se uskuteční 26. 2. 2022.

Vstupenky k zakoupení zde.

16. listopadu 2020

Charitativní koncert: Daniel Hůlka a jeho žáci

V termínu 9. ledna 2021 se v kostele sv. Jana Křtitele v jihočeských Paštikách uskuteční koncert Daniela Hůlky a jeho žáků Výtěžek z koncertu půjde na hipoterapie pro závažně nemocného Alíka a pokud to epidemiologická situace dovolí, jste všichni srdečně zváni.

Informace o Alíkovi a o tom, jak mu pomoci:

 

Příspěvek na Alíkovi rehabilitace můžete poslat na transparentní konto nadačního fondu Toník dětem 2201510583/2010. Pro pomoc Alíkovi prosím uvádějte variabilní symbol 12.

http://www.forjane.cz/verejnesbirky/ali-asal-207-1/

https://www.fler.cz/asalik

8. listopadu 2020

Termíny vánočních koncertů z cyklu "Baví nás bavit"

Pevně věříme, že vás v předvánočním čase budeme moci potěšit krásnou hudbou . Chystá se série vánočních koncertů z cyklu "Baví nás bavit", na kterých se sejde hned několik skvělých umělců. 

 

Termíny koncertů a odkazy na koupi vstupenek najdete v Kalendáři. Koncerty jsou plánovány v Ostravě, Sanatoriu Klimkovice, Olomouci, Humpolci a na zámku v Chlumci nad Cidlinou.

Těšit se můžete na Kateřinu Brožovou, Andreu Jiskrovou, Daniela Hůlku, Vladimíra Chmela, Petra Tomečka, Davida Csengeho, Lubomíra Brabce a Galinu Aleshkevich.

28. října 2020

Píseň o mé zemi

Některé písně nesou poselství, pro které mohou být zakazovány. Jako třeba Píseň o mé zemi.

Karel Černoch s Pavlem Žákem ji napsali jako protest proti okupaci naší země v roce 1968. Když s ní Karel vyhrál Bratislavskou lyru, bylo mu zakázáno zpívat. Aby svým umem mohl opět rozdávat radost, musel se od poselství písně veřejně distancovat a udělené ocenění vrátit.

Cítím, že poselství Písně o mé zemi opět ožívá. Proto jsem se rozhodl ji dnes připomenout. Povedlo se mi to díky týmu skvělých hudebníků pod vedením Petra Tomečka. Všem zúčastněným moc děkuji.

Žijme, zpívejme a neztrácejme lidskou tvář.

Píseň si můžete poslechnout zde.

9. října 2020

Projev na demonstraci před Ministerstvem zdravotnictví

Dne 27. 9. 2020 Dan vystoupil na demonstraci před budovou Ministerstva zdravotnictví. Na tuto demonstraci byl pozván pořadateli a rozhodl se proto využít možnosti se veřejně vyjádřit. Vyjádřil se sám za sebe a není propojen s žádným hnutím, politickou stranou ani skupinou. Projev ke shlédnutí zde.

2. září 2020

Zářijový koncert v Olomouci se zajímavými hosty

Pamatujete si ten oblíbený bulvární příběh o tom, jak Dan Hůlka před lety trhal tulipány v Olomouci a policie ho odvedla na stanici? :) Do hanácké metropole se Dan vždy rád vrací a 27. září se ve zdejším Divadle Na Šantovce bude konat koncert s báječnými hosty. Vstupenky v prodeji zde

22. července 2020

Daniel Hůlka coby Vodník v Českém Krumlově

Stejně jako každý rok i letos se Daniel zúčastní mistrovských pěvěckých kurzů v Českém Krumlově pod vedením Vladimíra Chmela. V rámci těchto kurzů proběhnou také dva koncerty pro veřejnost v Rajském dvoře Kláštera Klarisek, a to 1. 8. 2020 a 8. 8. 2020. Na koncertech budou mít posluchači možnost poslechnout si árie z Dvořákovy Rusalky. Více zde

 

7. července 2020

Kat Mydlář místo Muže se železnou maskou v listopadu

Z rozhodnutí pořadatele se ve dnech 20. - 29.11.2020 v Divadle Broadway Praha neodehraje muzikál Muž se železnou maskou, ale náhradní titul Kat Mydlář. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. 

 

30. června 2020

Dan poprvé v roli Vodníka: Komorní Rusalka v Trutnově 

Dosud jste na různých koncertech mohli slyšet Danielovu Árii Vodníka z Dvořákovy Rusalky. Dan však nastudovává celou roli Vodníka. Svoji premiéru v zelené kůži odehraje během komorního představení Rusalky v říjnu v Trutnově, pod záštitou Pražského hudebního institutu. Vstupenky již brzy v prodeji.

 

27. června 2020

Ústřední písnička z muzikálu Robinson Crusoe na Youtube

Muzikál Robinson Crusoe s Danielem Hůlkou v hlavní roli bude mít premiéru 12. listopadu 2020 v Divadle Na Maninách. Ústřední písničku "Šťastný návrat" si můžete poslechnout zde.

 

17. června 2020

Koncert zdarma 19. 6. nedaleko Olomouce (+živě online)

V pátek Daniel zazpívá v areálu Lázní Slatinice nedaleko Olomouce, a to společně s Kateřinou Brožovou a Petrem Tomečkem. Přijďte se podívat, vstup je zdarma. A kdo to máte daleko, můžete se těšit na online přenos na Danově Facebooku .

Foto: Panova flétna Petra Tomečka

 

11. června 2020

Nové termíny koncertů

Dnes byly do kalendáře přidány termíny dvou koncertů. V Jablonci nad Nisou vystoupí Daniel již 17. 6., spolu s Terezou Mátlovou a Vladimírem Chmelem. S ním se Dan setká také 17. 7. na mimořádném koncertě v prostorách brněnské vily Tugendhat, který je organizován ProART festivalem. 

8. května 2020

Pěvecká dílna na ProART Festivalu 2020

Vůbec poprvé se Daniel rozhodl předat studentům pěveckých oborů něco ze svého umu. Vybraní zájemci se mohou přihlásit na interpretační kurzy muzikálového zpěvu, které proběhnou od 16. do 18. 7. 2020 v rámci ProART Festivalu 2020 v Brně. Více informací zde.

6. dubna 2020

Náhradní termíny veřejných generálek Kata Mydláře

Termín 1.4.2020 od 11 hodin se přesouvá na 30.9.2020 od 11 hodin, termín 1.4.2020 od 15 hodin se přesouvá na 30.9.2020 od 15 hodin.
Termín 2.4.2020 od 11 hodin se přesouvá na 1.10.2020 od 11 hodin.
Vstupenky na původní termíny (pouze u těchto veřejných generálek) muzikálu Kat Mydlář zůstávají v platnosti a nevyměňují se.

6. března 2020

Muzikál Kat Mydlář - situace s COVID-19

Daniel pilně zkouší roli Kata Mydláře ve stejnojmenném muzikálu. Ten měl být uveden v obnovené premiéře 2. dubna 2020. Vzhledem k situaci s COVID-19 byla premiéra muzikálu přesunuta na 1. 10. 2020. Vstupenky do divadla Broadway zde.

19. července 2021

Opera v Českém Krumlově

Tak jako každým rokem, i letos se Dan zúčastní Letních mezinárodních interpretačních kurzů v Českém Krumlově, které pořádá Pražský hudební institut.

 

Pracovat zde bude pod vedením Vladimíra Chmela a Franze Hawlaty, německého operního pěvce, který se specializuje především na wágnerovský, mozartovský a straussovský repertoár.

Krumlovské kurzy provázejí také koncerty lektorů a účastníků kurzů, které se odehrávají v krásném prostředí zdejšího Kláštera Klarisek. Daniela na nich uslyšíte 24. 7. a 31. 7. Program koncertů najdete zde.

Více o kurzech v Českém Krumlově se můžete dočíst ve výborném článku Martina Broniše.

30. května 2021

Dracula v nové divadelní sezoně

Do Kalendáře byly přidány termíny muzikálu Dracula v nové divadelní sezóně. Dana v hlavní roli krvelačného hraběte budete moci spatřit v říjnu a prosinci v Hudebním divadle Karlín a 12. října v Domě kultury města Ostravy v koncertní verzi .

15. května 2021

Unikátní vystoupení v americkém trucku po celé ČR

Dan se zapojí do zajímavého projektu "5 draků v trucku". Skupina zpěváků a hudebníků bude v letních měsících v legendárním americkém trucku objíždět města a obce po celé ČR. Více o projektu, termínech a možnostech, jak draky přivolat, se dozvíte zde. Pro více informací můžete sledovat také oficiální facebookové stránky pěti draků.

11. dubna 2021

Termíny muzikálů na letních scénách

Do Kalendáře byly přidány letní termíny open-airových muzikálových představení, ve kterých Dan vystoupí. Jedná se o představení Dracula, Rusalka, Robinson Crusoe a Kleopatra na nejrůznějších místech České republiky.

4. dubna 2021

Online benefiční koncert pro Alkos

Dne 7. května 2021 Dan opět rád podpoří dobrou věc. Z Hudebního divadla Karlín se od 18 hodin bude streamovat benefiční online koncert na podporu Centra pro léčbu závislostí Alkos.

24. března 2021

Ten právě příchozí (2021) na Youtube

Na Danův oficiální Youtube kanál jsme umístili video oblíbené písně Karla Svobody a Zdeňka Borovce "Ten právě příchozí". Píseň zazněla na Benefičním koncertě pro Lukáše v rámci projektu Scéna2020.

Video zde.

FOTO: Daniel Schulz

2. února 2021

Minidokument o důležitosti živé kultury

V pátek 12. února ve 20 hodin bude mít premiéru cca. 15 minutový minidokument UMĚLCI SOBĚ _MY UMĚLCŮM, který vznikl z iniciativy ProART Company. Dan zde bude spolu s dalšími krátce mluvit o tom, co pro něj znamená živá kultura a proč je podle jeho názoru důležitá.

Dokument bude ke shlédnutí zde.

7. prosince 2020

Zrušený vánoční koncert

8. prosince 2020 se měl konat Danův vánoční koncert v Divadle Broadway. Vzhledem k aktuální situaci se tento koncert samozřejmě nekoná. Jakmile se v Divadle Broadway začne opět hrát, domluvíme náhradní termín koncertu. Pokud tedy máte na vánoční koncert zakoupené vstupenky, prosím vyčkejte na příznivější dobu, až otevřou divadla. O náhradním termínu dáme včas vědět na Danově oficiálním FB a také zde na webu. Děkujeme za pochopení.

24. listopadu 2020

ONLINE rozsvěcení vánočního stromu

První adventní neděli 29. 11. si můžete zpříjemnit online živým přenosem z náměstí v Kraslicích, kde Dan vystoupí u příležitosti rozsvěcení vánočního stromečku.

Bližší informace na stránkách facebookové události zde.

21. listopadu 2020

Pomoc opuštěným zvířatům knihou plnou rozhovorů 

Dan nedávno poskytl rozhovor o svém čtyřnohém příteli a lásce ke zvířatům do knihy "Tlapky hvězd". Autorka Jana Seifriedová v ní vedla rozhovory o zvířatech s osmnácti známými osobnosti, kromě Dana třeba s Václavem Vydrou, Helenou Vondráčkovou, Zdeňkem Troškou a dalšími.

 

Koupí knihy přispějete na útulky pro opuštěná zvířata. Cena knihy je 250 Kč, z toho 200 Kč jde přímo útulkům. Objednávat můžete na mailu tlapkyhvezd@seznam.cz. 

11. listopadu 2020

Vrácení státního vyznamenání

Milí přátelé,

chtěl bych vás informovat o tom, jakým způsobem a kdy jsem vrátil státní vyznamenání.

Prostřednictvím Kanceláře prezident republiky mi bylo sděleno, že nemají zájem přijmout ode mě vyznamenání osobně. Kancléř Vratislav Mynář mě telefonicky informoval, že vyznamenání ode mě nikdo nepřevezme a požádal mě, abych ho zaslal poštou. Ve středu 11. 11. 2020 jsem tak tedy učinil. Vyznamenání jsem odeslal z pošty v domovských Jevanech za přítomnosti dvou svědků, pana Pavla Šebka a pana JUDr. Miroslava Štorkána. Vyznamenání bylo pojištěno a odesláno jako cenné psaní, Česká pošta mě již informovala o tom, že zásilka byla doručena. Teď čekám na doručení potvrzení o vrácení státního vyznamenání.

Mnoho z vás mi psalo, že vyznamenání z různých důvodů vracet nemám. K tomuto činu jsem se rozhodl proto, abych zdůraznil obsah svého otevřeného dopisu prezidentovi. Vrácení státního vyznamenání je mojí výzvou společnosti, aby nebyla lhostejná k tomu, jak čelní představitelé naší země jednají v době tzv. koronavirové krize a ničí lidské životy.

Přeji vám krásné dny, zdraví a pozitivní mysl.

Dan

EDIT: Vzhledem k tomu, že mi mnoho lidí píše, zda jsem spolu s vyznamenáním vrátil peníze, chtěl bych tímto všem odpovědět, že ke státnímu vyznamenání není vyplácena žádná finanční odměna.

2. listopadu 2020

Nový videoklip z natáčení Písně o mé zemi

Na youtube se můžete podívat na videoklip z natáčení Písně o mé zemi, který vznikl v rámci projektu "Baví nás bavit". Moc děkujeme všem zúčastněným za realizaci tohoto nápadu. Klip ke zhlédnutí zde.

Produkce: Syrinx Agency LTD Zvuková režie: Dominik Pecka Hudební režie: Vít Gruner, Petr Tomeček Video: Vít Gruner Zpěv: Daniel Hůlka Housle: Andrea Jiskrová Kytary: David Csenge, Vít Gruner El.kytara: David Csenge Baskytara: David Csenge Bicí: Tomáš Brožek

25. října 2020

Danovo vyjádření k 28. říjnu 2020

Milí přátelé,

 

jak všichni víme, vláda opět přitvrdila ve svých nařízeních. Jsem rád, když v této době kdokoliv vyjádří svůj nesouhlas s omezováním lidských práv a svobod. Jsem však toho názoru, že účast na veřejných shromážděních se nyní může obrátit proti nám všem (viz např. poslední větší demonstrace 18. října na Staroměstském náměstí). Vzhledem k náladě, která v naší zemi panuje, jsem přesvědčen o tom, že je třeba hledat jiná konstruktivní řešení. Proto jsem se rozhodl zrušit dnešní plánovanou procházku.

 

Procházku z Vyšehradu na Pražský hrad jsem avizoval v době zveřejnění otevřeného dopisu prezidentovi, kdy jsme se ještě mohli relativně svobodně scházet a shromažďovat. Původním záměrem bylo vytvořit průvod těch, kteří stejně jako já nesouhlasí s jednáním čelních představitelů naší země během tzv. koronavirové krize. Když vláda přitvrdila, udělal jsem z veřejné procházky neveřejnou a mnoho z vás mi psalo, že se ke mně „náhodně“ připojí. Mezitím vláda opatření opět zpřísnila a já si nemohu vzít na svědomí jakýkoli případný zásah proti lidem, kteří by se ke mně (byť „náhodou“) přidali.

 

Děkuji za pochopení.

Dan

9. října 2020

Zákaz zpěvu - zrušená vystoupení

Do 19. 10. 2020 se v České republice nesmí zpívat. Moc nás to mrzí, ale veškeré plánované akce do tohoto data byly zrušeny. 

12. srpna 2020

Belcanto v opeře a muzikálu na zámku Sychrov

Daniel vystoupí spolu s Terezou Mátlovou, Peterem Bergerem a Vladimírem Chmelem 10. září na zámku Sychrov. Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován zdravotníkům, pracovníkům sociálních služeb a hasičům, kteří se v této nelehké době ocitají pod velkým tlakem. Vstupenky v prodeji zde.

 

22. července 2020

Muž se železnou maskou v říjnu

V muzikálu Muž se železnou maskou vystoupí Dan v roli mušketýra Aramise v neděli 18. října 2020 od 15 hodin v Divadle Broadway.

 

6. července 2020

Koncert "Děkujeme" na zámku Mělník

Tereza Mátlová a Daniel Hůlka poděkují koncertem zdravotníkům a pracovníkům v sociálních službách 19. 7. 2020 na letní scéně zámku Mělník. Tento koncert vznikl jako poděkování za jejich odvahu a nasazení v době pandemie Coronaviru.  Vstupenky zde.

 

28. června 2020

Vodníkova árie v Danově podání na Youtube

Daniel se poslední měsíce pilně připravuje na roli Vodníka v Dvořákově Rusalce. Jeho Vodníkovu árii ("Celý svět nedá ti, nedá") si můžete poslechnout na novém oficiálním Youtube kanálu a rovnou mu můžete dát odběr :). Ke zhlédnutí zde.

Foto: Martin Kubišta - Městské divadlo Jablonec nad Nisou

 

18. června 2020

CD Muž se železnou maskou k poslechu online

Věděli jste, že CD s písničkami z muzikálu Muž se železnou maskou si můžete poslechnout na Youtube nebo Spotify? Píseň Tajemství v podání Aramise - Daniela Hůlky zde

 

15. června 2020

Poděkování: Autocentrum V-Group

Za krásný nový vůz velmi děkujeme manželům Vlčkovým z Autocentrum V-group. Panu Petru Tomečkovi moc děkujeme za zprostředkování a pevně věříme, že Daniel v tomto autě rozveze spoustu krásných hudebních zážitků.

9. června 2020

Vstupenky na vánoční koncert v prodeji

Vánoce jsou sice ještě daleko, ale již nyní si můžete zakoupit vstupenky na Danův vánoční koncert, který se bude konat 8. prosince v Divadle Broadway. Letošní vánoční koncert se bude nést v duchu Danova návratu k opeře. Diváci nejprve uslyší komické árie a dueta z českých a světových oper, které jim dokážou, že opera nemusí být vždy vážná. Zazní vybrané melodie z Prodané nevěsty, Lazebníka sevillského, Hoffmanových povídek a dalších. V druhé části koncertu se Daniel Hůlka přenese do muzikálového žánru, bez kterého bychom si ho nedovedli představit a na závěr zazní koledy a písně, ze kterých na diváky dýchne adventní čas. Spoluúčinkují: Tereza Mátlová, Vladimír Chmelo, Tomáš Jeřábek a Ahmad Jafar Hedar

6. května 2020

Koncerty pro 100

Daniel vystoupí 4. června 2020 v rámci projektu "Koncerty pro 100" v Divadle Broadway.

Vstupenky na koncert není možné rezervovat, pouze koupit. Max. kapacita 100 osob.

Vstupenky k zakoupení:
- pokladna Divadla Broadway
- stránky Ticketart
- stránky Divadla Broadway

27. března 2020

Daniel Hůlka v seriálu Modrý kód

Daniel Hůlka se objevil v epizodní roli v oblíbeném televizním seriálu Modrý kód. V 239. epizodě nazvané "Vada na kráse" si zahrál trenéra střelby.

Ke zhlédnutí zde.

Foto: FTV Prima