top of page

MUZIKÁLOVÉ WORKSHOPY
s Danielem Hůlkou

Aktuální termíny workshopů:

Aktuálně není vypsaný žádný muzikálový workshop.



ZÁKLADNÍ INFORMACE O WORKSHOPECH

Daniel Hůlka nabízí široké zpívající veřejnosti možnost přihlásit se na dvoudenní či třídenní workshopy muzikálového zpěvu v prostorách našeho ateliéru na Praze 4 (Nusle) nebo v prostorách Hudebny v CVČ Botanka v Brně.

Účast na workshopu je buď aktivní, nebo pasivní. Každý workshop je určen pro max. 5 aktivních a max. 5 pasivních účastníků.

Workshopy jsou vhodné pouze pro dospělé účastníky od 16 let.


Cena workshopu v Praze:  aktivní účast 1000 Kč/den, pasivní účast 500 Kč/den.
Cena workshopu v Brně: aktivní účast 1200 Kč/den, pasivní účast 600 Kč/den.


AKTIVNÍ ÚČAST NA WORKSHOPU

Především pro účastníky s předchozími pěveckými zkušenostmi, zejména pro studenty hudebních či hereckých oborů nebo začínající zpěváky. Přihlásit se však do něj může i ten, komu to zkrátka zpívá a chce se ve zpěvu zdokonalit nebo si dopřát zajímavou zkušenost a zážitek.  


Podmínkou přijetí na workshop s aktivní účastí je zaslání nahrávky vašeho zpěvu předem. Požadujeme zaslání jedné vámi zazpívané muzikálové písně v češtině. Jakmile odešlete přihlášku, ozveme se vám s prosbou o zaslání nahrávky. Na základě nahrávky vám pak pošleme vyjádření o přijetí/nepřijetí na workshop. Ti z vás, kteří se Danovy výuky zúčastnili již v minulosti, nemusí nahrávku posílat a s odeslanou přihláškou budou na workshop automaticky přijati.

Práce na workshopu probíhá v ideálním případě za klavírního doprovodu. Aktivní účastníci workshopu si vyberou 2 - 3 muzikálové písně, ke kterým je třeba týden před konáním workshopu zaslat notový záznam. Je možné domluvit se rovněž na práci s instrumentálními základy. Texty písní výhradně v češtině.

PASIVNÍ ÚČAST NA WORKSHOPU


Stačí se přihlásit a můžete se přijít podívat, jak to na workshopu muzikálového zpěvu pod Danovým vedením probíhá. A třeba odhodíte trému a příště si také zazpíváte :).

 

bottom of page