top of page

Volné termíny - individuální výuka

Na této stránce najdete aktuální volné termíny k individuální výuce muzikálového zpěvu. Termíny jsou průběžně aktualizovány. Pokud zde žádný termín neobjevíte, znamená to, že aktuálně nejsou žádné termíny na individuální výuku vypsány. 

Pokud máte o některý z volných termínů zájem, prosím dejte nám vědět na muzikalovyzpev@gmail.com.

Moc prosíme, domlouvejte termíny výhradně na mailu k tomu určeném, případně pište nebo volejte na +420 728 662 529 (Martin Broniš). Pro rezervaci po SMS prosím pište zprávy ve tvaru: DEN-CAS-JMENO, v případě vícero termínu DEN CAS, DEN CAS atd. JMENO. Moc děkujeme.

I když někdy nereagujeme hned, řídíme se podle pravidla "Kdo dřív přijde, ten dřív mele" a vždy se probíráme maily od nejstaršího. Tzn. čím dříve si zarezervujete termíny, které vám vyhovují, tím lépe.

Nové termíny na další období se vždy objeví na této stránce jakmile známe Danovy závazky v divadlech. O vypsání termínů na další období vás budeme vždy informovat e-mailem. Pokud si již nepřejete informační maily o Danově výuce dostávat, prosím napište zprávu s předmětem "NE" na uvedený e-mail.

Pokud máte nějakou pěveckou událost (např. konkurz, zkoušky na hudební školu, koncert apod.), na kterou se potřebujete připravit mimo vypsané termíny, lze se na tom ve výjimečných případech domluvit. Pokud máte zájem o mimořádný termín, prosím kontaktujte nás.

Pokud máte zájem o výuku s klavírním doprovodem, prosím, kontaktujte nás.

Obecné aktuální informace o individuální výuce + ceník naleznete zde.

Děkujeme a těšíme se na vás :).

Aktuálně nabízíme poslední dva termíny individuální výuky pro leden a únor.
25. 1. (čtvrtek) od 14 do 15 hodin
25. 1. (čtvrtek) od 16 do 17 hodin

bottom of page